Майбутній розумний годинник Samsung буде на Android, а не Tizen

You are currently viewing Майбутній розумний годинник Samsung буде на Android, а не Tizen

Samsung використовує свою платформу Tizen в розумних годинниках з 2014 року, починаючи з лінійки Gear 2, але в найближчому майбутньому може повернутися до свого «коріння» – до Android. І SamMobile, і відомий лідер Ice Universe стверджують, що Samsung створює розумний годинник на Android (можливо, Wear OS), а не на своїй звичній платформі. Це буде перший раз, коли Samsung буде використовувати Android на таких пристроях, як Galaxy Gear і Gear Live.

Неясно, як буде виглядати цей годинник і чи буде це означати повний перехід на Android. GalaxyClub недавно виявив два номери моделей, які натякають, що наступні годинники Samsung будуть двох розмірів незалежно від програмного забезпечення, яке вони використовують.

Немає ніяких гарантій, що Samsung зробить це, однак це могло бути б логічним. У той час як розумні годинники на базі Tizen, такі як Galaxy Watch 3, мають ключові програми, такі як Spotify, і, як правило, користуються великим успіхом, немає ніяких сумнівів в тому, що їм не вистачає вбудованих в екосистему Android Wear OS. В Samsung могли б вирішити, що ширша сумісність варта будь-яких компромісів. Це, безумовно, допоможе Google, яка не досягла великих успіхів в області носимих пристроїв в порівнянні з Apple або Samsung.

У Samsung є свої шанувальники розумних годинників, частково завдяки унікальній схемі управління і тривалому часу автономної роботи – а останній годинник взагалі визнано як найкращий дизайн не від Apple. Чи втратить компанія свій ентузіазм, якщо буде працювати з Wear OS або іншим варіантом Android? Зрештою, пристрої Wear OS не викликають особливого враження. Ми не виключаємо індивідуального підходу до Android, який збереже переваги Samsung, але це далеко не гарантовано.

Джерело: root-nation.com