Microsoft додала у Windows 11 три нові комбінації клавіш (і одну змінила)

You are currently viewing Microsoft додала у Windows 11 три нові комбінації клавіш (і одну змінила)

Операційна система Windows 11 запропонувала численні нововведення. Крім нових функцій та цікавих опцій, представлених на великій презентації, є ряд інших змін, які виявити не так просто. Однією з них є нові комбінації клавіш для такої взаємодії з операційною системою.

У наступних тестових версіях Windows 11 ці гарячі клавіші можуть бути змінені або, навпаки, можуть бути додані нові. Але на сьогоднішній день існує чотири нові комбінації клавіш, які до цього часу не використовувалися в жодній версії операційної системи Windows від Microsoft.

Ось нові комбінації клавіш:

  • Win + W: відкриває нове меню з віджетами (панель, що поєднує в одному місці панель новин, теми, що цікавлять користувача, а також корисну інформацію, включаючи прогноз погоди та курс різних валют);
  • Win + Z: нові параметри для відкриття вікон програми. Це набагато швидше порівняно з наведенням та клацанням курсору на відповідному значку;
  • Win + N: відкриває налаштування сповіщень без відображення меню швидких налаштувань.

Комбінація клавіш Win + A відзначимо окремо, як ту, що відкриває лише меню швидких налаштувань. Це цікаво тому, що Windows 10 також використовує цю комбінацію клавіш, але щоб відкрити всю бічну панель – і панель сповіщень, і меню швидких налаштувань.

Джерело: root-nation.com