Мінцифри оновить додаток “Дія”

You are currently viewing Мінцифри оновить додаток “Дія”

Про це повідомляє міністр цифрової трансформації Михайло Федеров в своєму телеграм-каналі.

додаток "Дія"

Основні зміни:

  1. Цифровий шерінг документів. Це цифрова революція для держави. Ви зможете передавати копії документів (паспорт, ІПН, свідоцтво про народження) натиснувши «ОК» на пуш повідомлення в Дії. Наприклад, коли банк вимагає паспорт для зняття копії відкриття рахунку онлайн, під час заселення в готель та в сотнях інших життєвих ситуацій.
  2. Керування належним користувачем. Можливість розшарити технічний паспорт на авто іншій людині, і він відобразиться в Діі. Наприклад, ваша дружина зможе їздити на вашому автомобілі без фізичного технічного паспорта. Він буде у неї в додатку.
  3. Отримання та сплата штрафів в Дії. Буде навіть надто зручно!)
  4. Отримання інформації та сплата боргів. Аудиторія послуги 4,6 млн українців українців.
  5. Цифровий ІПН (податковий номер). Тепер цей папірець не буде потрібний. А за допомогою цифрового шерінгу документа його «копію» можна буде передавати державним органам та бізнесу за секунду.
  6. Цифрове свідоцтво про народження — фактично паспорт для дитини для 14 років також з’явиться в Дії. Цільова аудиторія — батьки 7 млн дітей. Використовується для поїздок, банків, нотаріусів, медичних та освітніх послуг та інших.
  7. Статус внутрішньо переміщеної особи. Ще один документ, який, на жаль, існує через війну на сході країни. Ми також зробимо його цифровим для понад 1,5 млн громадян.