Місто на Рівненщині через махінації забудовника не отримало 175 тисяч гривень

You are currently viewing Місто на Рівненщині через махінації забудовника не отримало 175 тисяч гривень

Бюджет Острога недоотримав понад 175 тисяч гривень через махінації забудовника.

Про це інформують у Рівненській обласній прокуратурі.

За процесуального керівництва прокурорів Здолбунівської окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт щодо голови одного із житлово-будівельних кооперативів за фактами зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права, що завдало істотної шкоди громадським інтересам та службового підроблення.

Слідством встановлено, що чоловік, перебуваючи на посаді голови кооперативу, зловживаючи своїми повноваженнями, задля одержання неправомірної вигоди шляхом зменшення витрат на сплату до місцевого бюджету коштів пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, при завершенні будівництва багатоповерхівки на 20 квартир, підробив та надав органу місцевого самоврядування розрахунок кошторисної вартості будівництва, який не відповідає фактичній вартості виконаних будівельних робіт.

Так, керівник вказав, що вартість будівництва склала 3,3 млн гривень, а його реальна вартість, згідно з висновками експертизи – понад 12 млн гривень. Таким чином місцевий бюджет недоотримав 175,6 тисяч гривень від пайової участі кооперативу на розвиток інфраструктури населеного пункту.

Джерело: rivne.media