На Рівненщині почали ремонтувати розбиту дорогу (ФОТО)

You are currently viewing На Рівненщині почали ремонтувати розбиту дорогу (ФОТО)

Поблизу села Хрінники, що в Демидівському районі, вже працює будівельна техніка. Там ремонтують 3 кілометри розбитої дороги «Лисин-Товпижин».

Ділянка включена до національної програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», вже за декілька тижнів її планують відремонтувати.

Варто зазначити, що цьогоріч ремонт доріг триває за принципом маршрутизації. У пріоритеті – дороги, які пролягають до важливих соціальних об’єктів. Як розповіли в Демидівській РДА, саме цією дорогою їде шкільний автобус до опорного навчального закладу в Хрінниках.

На відремонтований автомобільний шлях з нетерпінням чекають жителі трьох сіл – Хрінники, Товпижин та Вербель.

– Це вже другий об’єкт, який реалізовується в рамках президентської програми «Велике будівництво». Також в районі реконструюють двоповерхову опорну школу у селі Малеве, там будівельники виконали вже більшу частину робіт, – розповідає в.о.голови Демидівської РДА Петро Шелест, який відвідав об’єкт та поспілкувався із будівельниками.

Загалом, нагадаємо, в рамках президентського проекту «Велике будівництво» на Рівненщині заплановано спорудження або реконструкція 5 шкіл, 5 садочків і 5 спортивних об’єктів, 7 приймальних відділень, а також 73 км доріг.