На Рівненщині працівник до смерті забив свого шефа (ФОТО)

You are currently viewing На Рівненщині працівник до смерті забив свого шефа (ФОТО)

Трагедія сталася 23 травня в Зарічненському районі на Рівненщині. 37-річний житель села Морочне працював у 59-річного підприємця неофіційно, був зварювальником. Того дня в обідню пору спільний знайомий запропонував чоловікам відзначити свято, тож вони пішли в гараж до підприємця.

Згодом ініціатор застілля пішов додому, а підприємець і працівник продовжили застілля. Ближче до вечора між ними виник конфлікт щодо оплати праці. Сварка перейшла на особистості і підприємець нецензурно висловився в адресу сім’ї працівника.

Після цього 37-річний чоловік наніс шефу близько п’яти ударів в голову, бив руками і ногами. Після скоєного він пішов до місцевого магазину добрати алкоголю і сам викликав поліцію.

Медики, котрі прибули на виклик, лише констатували смерть 59-річного підприємця. Смерть настала від множинних переломів кісток обличчя та черепа та крововиливів під м’які мозкові оболонки, мозкової коми.

37-річного жителя села Морочне затримали та помістили до ізолятора. За фактом умисного вбивства триває досудове розслідування.

Відомо, що чоловік і раніше притягався до кримінальної відповідальності за розбійні напади, за що вже відсидів за гратами.