Нардеп Роман Іванісов втік з України: про українських щурів у Франції

You are currently viewing Нардеп Роман Іванісов втік з України: про українських щурів у Франції

Станом на полудень 14 лютого за межами України перебувають більше 20-ти народних депутатів. Серед них і сумнозвісний Роман Іванісов, який поповнив свій список «зашкварів» ще й втечею у важкий і, м’яко кажучи, вирішальний для країни час.

Депутат Роман Іванісов, який обирався до Верховної Ради України від Рівненщини, фігурує в списку з такими одіозними політиками, як «науковець» Ілля Кива та проросійська соціал-демократка Наталія Королевська. І якщо останні для своєї втечі обрали виноробне Аліканте в Іспанії та столицю Латвії, то вельмишановний Роман Валерійович, за даними «Української правди», яка посилається на власні джерела у правоохоронних органах, вирішив перечекати страшну годину, годуючись круасанами та яйцями пашот у Парижі.

Нещодавно президент Володимир Зеленський закликав усіх народних депутатів повернутися в Україну протягом 24 годин. Ігнорування цього заклику, за словами очільника держави, матиме серйозні наслідки.

Пост на офіційній сторінці Романа Іванісова у Facebook, опублікований 14 лютого 2022 року. Не знає пан Роман і про те, що обманювати – це негарно.

Мабуть, побоювання Романа Іванісова підсилили повідомлення про те, що 33 країни рекомендували своїм громадянам залишити територію України, а США та Велика Британія і навіть Росія евакуювали своїх дипломатів. Не дослухався пан Іванісов до глави європейської дипломатії Жозепа Борреля, який не бачить конкретних причин для евакуації дипломатів та їхніх сімей. Наприклад, планують лише коригувати позицію у разі погіршення ситуації такі країни, як Франція, Польща, Естонія, Литва, Швеція, Угорщина, Латвія, Данія, Чехія та ін. Але усе це можна зрозуміти, адже уряди інших країн роблять усе для того, аби потім ніхто не звинуватив їх у бездіяльності.

Хоча і Романа Іванісова теж можна зрозуміти. Як кажуть, з тонучого корабля насамперед біжать щури. І така поведінка цих ненадійних співмешканців-пристосуванців цілком закономірна. Тільки подивіться на ці прізвища: Ринат Ахметов, Віктор Пінчук, Вадим Новінський, Борис Колесніков, Вадим Рабінович. Саме ці щури чартерами майнули за кордон, тікаючи від війни.

Але не розуміють такі, як Роман Іванісов, лише одного. Іноді корабель перестає тонути, щойно його залишають щури. Тому нехай пану депутату сняться рожеві сни і пам’ятається крилатий вислів – «Побачити Париж і померти». Бо прийде час і це доведеться зробити. Принаймні від сорому.

Нагадаємо, що з кінця осені минулого року Кремль стягує до українських кордонів війська. Західні засоби масової інформації пишуть про реальну загрозу і навіть називають конкретну дату російського вторгнення – 16 лютого 2022 року.