Наступне велике оновлення Windows 11 вийде не раніше літа 2022

You are currently viewing Наступне велике оновлення Windows 11 вийде не раніше літа 2022

Згідно з останніми чутками, наступне велике оновлення операційної системи Windows 11 буде завершено приблизно в травні 2022 року і, отже, має бути доступним для широкого загалу влітку цьогоріч.

Windows 11 змогла відшліфувати кілька застарілих аспектів Windows 10, спростивши її використання для новачків. Але, треба визнати, більшість очікуваних функцій на цю мить доступні тільки інсайдерам, а широкому загалу доводиться задовольнятися новим дизайном і покращеною продуктивністю.

Тому цілком природно, що наступне велике оновлення Windows очікується з нетерпінням. Ми сподівалися побачити його на початку цього року, але, на жаль, схоже, що чекати доведеться довше. Згідно з чутками, про які повідомляє видання Windows Central, велике оновлення швидше за все з’явиться влітку 2022 року. Фінальна версія під назвою Sun Valley 2 має надійти до виробників пристроїв у травні.

Версія 22H2 має внутрішню кодову назву Sun Valley 2, після початкового випуску вона мала кодову назву Threshold 2. Ряд вбудованих застосунків також отримають оновлення, включаючи Блокнот та Groove Music, обидва з яких вже знаходяться в попередній версії.

У нас поки що немає конкретної інформації про нові функції, які принесе Sun Valley 2. Однак ми можемо зробити деякі розумні припущення на основі тих функцій, які на цю мить доступні учасникам програми Insiders. Так, цілком можливо, що Windows 11 нарешті запропонує вбудовану підтримку програм для Android. Наразі користувачі можуть встановлювати APK-версії за допомогою сторонніх програм. Можуть з’явитися інші очікувані функції, наприклад, знамените перетягування на панелі завдань, яке зникло під час переходу на Windows 11.

«Наслідуючи великі уроки, витягнуті з Windows 10, ми хочемо переконатися, що надаємо вам найкращий можливий досвід», – говорить Microsoft. «Це означає, що нові кваліфікаційні пристрої отримають оновлення першими. Потім воно поширюватиметься на пристрої, які продаватимуться пізніше, на основі інтелектуальних моделей, що враховують придатність обладнання, параметри надійності, вік пристрою та інші фактори, які впливають на досвід роботи».

Джерело: root-nation.com