Netflix отримає ексклюзивні права на показ фільмів Sony Pictures

You are currently viewing Netflix отримає ексклюзивні права на показ фільмів Sony Pictures

Netflix отримає ексклюзивні права на потокову передачу всіх майбутніх фільмів Sony, включаючи наступну частину франшизи Людина-павук. Обидві компанії оголосили про нову угоду, яка дає гігантові потокового мовлення ексклюзивні права на прийдешні кінорелізи Sony з 2022 року.

Угода розрахована на тривалий термін і торкнеться майбутніх кінопрем’єр студії, серед яких довгоочікувана екранізація популярної відеогри Uncharted, коміксу Морбіус, продовження мультфільму Людина-павук: Через Всесвіти і інші багатообіцяльні проекти.

Netflix також отримає ліцензійні права на ряд фільмів з бібліотеки Sony Pictures Entertainment, яка у тому числі включає всі фільми кінокомпанії Columbia Pictures, випущені за останні 100 років. Крім того, компанії домовилися, що Sony буде представляти Netflix майбутні проекти фільмів, призначених для онлайн-прокату, а Netflix профінансує виробництво деяких з них.

Вигідна угода

Оголошену угоду можна вважати цілком логічним кроком для Sony Pictures, яка запізнилася включитися в гонку сервісів нарівні з Disney, NBCUniversal і ViacomCBS, і тепер зможе забезпечити своїм проектам гідну онлайн-дистрибуцію. Своєю чергою, для Netflix це означає розширення контентної пропозиції сильним пакетом від голлівудського виробника. В останні роки стрімінг-гігант змушений вкладатися у виробництво оригінальних проектів, щоб компенсувати брак контенту від інших виробників. Стрімінговий сервіс також отримає доступ до великого каталогу Columbia, в якому за сто років існування студії накопичилося чимало культових фільмів.

Крім того, в рамках угоди Netflix зобов’язався брати участь у фінансуванні тих проектів Sony, які будуть спочатку проводитися з прицілом на онлайн або можуть бути переведені на стрімінг згодом. Передбачається, що на обсязі кінотеатральної продукції компанії це ніяк не відіб’ється.

Також передбачається, що завдяки укладеній угоді Netflix отримає у своє розпорядження ряд проектів, які виходять під брендом Marvel, а саме франшизи Людина-павук і Веном. Втім, “Людина-павук: Нема шляху додому” і “Веном 2” плануються до виходу у 2021-му році, це означає, що на них угода не поширюється.

Джерело: root-nation.com