Nokia та Lenovo уклали довгострокову ліцензійну угоду

You are currently viewing Nokia та Lenovo уклали довгострокову ліцензійну угоду

Nokia та Lenovo офіційно підтвердили, що припинили свої патентні суперечки. Ці дві компанії уклали угоду про стратегічну співпрацю, яка включає ліцензування їх унікальних технологій. Добрі стосунки між ними погіршились два роки тому, коли Nokia звинуватила Lenovo у незаконному використанні 20 патентів, пов’язаних із програмним забезпеченням для стиснення відео.

Юридична команда компанії подала позови проти свого конкурента в декількох країнах, включаючи Німеччину, де Lenovo довелося припинити продаж певних пристроїв. Ця угода регулює відносини між ними і поклала край усім попереднім суперечкам. Конкретні параметри залишаються конфіденційними.

Різноманітний патентний портфель Nokia – це результат інвестицій у дослідження та розробки в розмірі €129 млрд за останні два десятиліття. Їх інтелектуальна власність включає понад 20000 категорій патентів, у тому числі 3500, які є ключовими для технології 5G.

Фінський виробник також зробив значний внесок у розробку інноваційних методів, пов’язаних з відтворенням мультимедіа з мобільних пристроїв. Багато з них надаються у безкоштовне користування іншим виробникам, через так звану програму співпраці Fair Reasonable and Non-Discriminatory (FRAND).

Регулювання відносин з Nokia є важливим, оскільки це не тільки припинить суперечки між двома виробниками, але і призведе до розробки ще більш інноваційних продуктів. Будівництво мереж 5G буде одним із найсерйозніших технологічних удосконалень за останні роки.

Смартфони – не єдині пристрої, які виграють, оскільки ця технологія буде використовуватися портативними гаджетами, розумними пристроями в будинках і навіть автомобілями.

Джерело: root-nation.com