Nokia X20 буде без зарядного пристрою в коробці

You are currently viewing Nokia X20 буде без зарядного пристрою в коробці

Apple очевидно задала тренд, вирішивши відмовитися від зарядного пристрою в коробці з iPhone 12. Samsung і Xiaomi вже пішли по їх стопах, і очікується, що Huawei теж скоро зробить те саме. Однак це стосується не тільки великих компаній, оскільки відомо, що й HMD Global планує долучитися до тенденції. Nokia X20, один з її нових доступних телефонів буде постачатися вже без нього, і це може вплинути на бачення споживачів кінцевої вартості телефону.

HMD Global безумовно не згадала цю деталь, коли анонсувала шість нових телефонів серій X, G, C на початку цього місяця. Nokia X20 був представлений як модель вищого класу, що забезпечує можливості 5G через чип Snapdragon 480 5G при ціні близько $420. Для телефону 5G це звучить як вигідній плюс, але був «дрібний шрифт», якого досі не помітили.

Небайдужі звернули увагу на заяви Nokia про стійкість телефону X20. Трирічна гарантія означає, що ви не будете відчувати себе зобов’язаним переходити на телефон з поліпшеною підтримкою менш ніж через два роки, але новина полягає в тому, що в коробці немає пластикового зарядного пристрою. Це ще з приміткою на те, що коробка на 100% придатна для компостування – спосіб HMD мінімізувати можливий вплив компанії на навколишнє середовище.

Це перегукується з власними причинами Apple відмовитися від зарядного пристрою для iPhone 12, виправдання, яке деякі фактично поставили під сумнів. Apple і Samsung стверджують, що у багатьох людей вже є сумісні зарядні пристрої, тому їм не потрібно платити за ще один. Звісно, це буде зовсім інша історія для клієнтів HMD Global, які, можливо, захочуть купити свій перший смартфон.

Іншими словами, ціна в $420 за телефон 5G початкового рівня може виявитися ще трохи завищеною через необхідність зарядного пристрою. З іншого боку, останніх хоч греблю гати, особливо на ринках, який обслуговують ці телефони Nokia.

Джерело: root-nation.com