Ноутбуки Samsung серії Galaxy Book Pro з’явилися на живих фото

You are currently viewing Ноутбуки Samsung серії Galaxy Book Pro з’явилися на живих фото

Корейський виробник вже підтвердив свої плани щодо проведення спеціального заходу, який запланований на 28 квітня. Шанувальники Samsung зможуть спостерігати за конференцією практично з офіційного веб-сайту компанії. Ми вже бачили прем’єру смартфонів нового покоління, і цього разу акцент буде зроблений на пристроях з інших категорій продуктів.

Запрошення на захід включає текст, з якого зрозуміло, що в цю дату ми побачимо найпотужніший пристрій з брендом Galaxy на сьогодні. Однак у цьому випадку мова йде не про смартфони, а про майбутню серію ноутбуків від Samsung під назвою Galaxy Book. Це будуть найпотужніші представники популярного бренду.

Кілька фотографій розкривають, як виглядатиме Galaxy Book Pro 360. Модель буде гібридом між ноутбуком і планшетом, який можна використовувати в декількох різних режимах роботи. Паралельно Samsung продемонструє Galaxy Book Pro, який є звичайним ноутбуком.

Однією з найцікавіших особливостей гібридного Galaxy Book Pro 360 буде підтримка стилуса. Ця функціональність вже є частиною серії Samsung Galaxy S21 і роками є візитною карткою Galaxy Note. Стилуси запропонують ще швидший та зручніший спосіб навігації вмістом великого сенсорного екрану, який пропонує гібрид.

Розмір екрану, ймовірно, буде 15,6″ при роздільній здатності Full HD. Швидкість гарантуватимуть процесори Core i5 і Core i7 11-го покоління. Операційна система буде Windows 10. Очікується, що Galaxy Book Pro 360 підтримуватиме мережі 5G, тоді як Galaxy Book Pro буде 13,3-дюймовою моделлю і працюватиме лише в мережах LTE.

На думку деяких аналітиків, на майбутній події ми можемо побачити третій бюджетний ноутбук під назвою Galaxy Book Go.

Джерело: root-nation.com