Офіційно представлено дизайн смартфона Lenovo Legion Y90

You are currently viewing Офіційно представлено дизайн смартфона Lenovo Legion Y90

Протягом останніх кількох днів Lenovo дражнила двома портативними ігровими пристроями на базі Android. Ці продукти, смартфон та планшет, будуть випущені під брендом Legion. Офіційно вони називаються Legion Y90 та Legion Y700 відповідно. Вчора зовнішній вигляд другого показали офіційно.

Вчора ввечері на офіційній сторінці Lenovo Legion на Weibo з’явився тизер відео, що розкриває дизайн майбутнього ігрового смартфона Lenovo Legion Y90. Відео підтверджує, що телефон матиме дизайн, аналогічний Lenovo Legion Phone Duel 2, із зігнутою скляною задньою панеллю та металевим каркасом. Як видно з відео, подвійна задня камера на пристрої буде розташована в центрі. Всередині телефону також буде вентиляційний отвір для тепловідведення, Y-подібне підсвічування RGB, світлодіодний спалах та логотип LEGION.

Спереду на відміну від звичайних смартфонів, телефон буде позбавлений вирізу або перфораційного отвору. Натомість у нього буде обідок, у якому розташуються довгі динаміки та селфі-камера. Хоча дисплей буде плоским, він матиме закруглені кути.

Потім будуть ще два вентиляційні отвори з кнопкою живлення між ними на правій стороні та додатковим мікрофоном у верхній частині. Попередні тизери показали два порти USB Type-C (один ліворуч, другий внизу), гойдалку гучності ліворуч і слот для SIM-карти, а також отвір головного мікрофона внизу.

Згідно з попередніми повідомленнями, ігровий смартфон Lenovo Y90 буде оснащений 6,92-дюймовим дисплеєм AMOLED Samsung E4 з підтримкою HDR, частотою оновлення 144 Гц, частотою дискретизації дотиків 720 Гц і сертифікованим режимом низького випромінювання синього світла. Він працюватиме на базі процесора Qualcomm Snapdragon 888 SoC у парі з оперативною пам’яттю LPDDR5, накопичувачем UFS 3.1 та технологією повітряного охолодження Double Engine Air Cooling

Lenovo ще не оголосила офіційно дату запуску Legion Y90 та Legion Y700.

Джерело: root-nation.com