Офіційний реліз Huawei HarmonyOS 3.0 очікується влітку 2022

You are currently viewing Офіційний реліз Huawei HarmonyOS 3.0 очікується влітку 2022

Пройшло кілька років з того часу, як компанія Huawei запустила власну операційну систему HarmonyOS (вона ж HongMeng OS у Китаї) незабаром після того, як уряд США заборонив китайському гіганту використовувати Android від Google, а також інші технології, вироблені в Америці.

З моменту запуску HarmonyOS компанія активно випускає нові оновлення з функціями покращення платформи. На цю мить вона знаходиться у версії 2, але в новому звіті з’явилася інформація про офіційний запуск майбутньої HarmonyOS 3.0 влітку цьогоріч. Згідно з новим звітом, очікується, що HarmonyOS 3.0 нового покоління від Huawei офіційно вийде у липні цього року. Однак є ймовірність, що офіційний анонс нового програмного забезпечення може бути зроблений раніше. Стверджується, що анонс може відбутися десь до кінця другого кварталу цього року, тобто до червня 2022 року. Очікується, що китайський гігант проведе захід під час свята Весни, але поки що невідомо, що саме може бути оголошено.

Попередня версія Huawei HarmonyOS 3.0 Developer Preview була випущена компанією кілька місяців тому, у жовтні 2021 року, на конференції Huawei Developer Conference 2021. Вона продовжує впроваджувати інновації у трьох основних областях – системна архітектура, супертермінал та разова розробка багатотермінального розгортання.

Згідно зі звітами, враховуючи, що HarmonyOS є операційною системою нового покоління, її системна архітектура може бути розгорнута гнучко, дозволяючи розумним пристроям з різною пам’яттю спілкуватися однією мовою. В останній версії є засоби автоматизації розгортання і розробники можуть вибирати необхідні компоненти на основі апаратного забезпечення для завершення збірки операційної системи.

Тож тепер компанія Huawei оголосила, що в першому кварталі 2022 року, тобто до березня 2021 року, очікується випуск HarmonyOS 3 Beta, яка надасть розробникам повніші можливості системи та інструменти розробки.

Нещодавно було оголошено, що кількість користувачів HarmonyOS вже перевищила 220 мільйонів людей.

Джерело: root-nation.com