OnePlus 9 Pro має серйозну проблему перегріву, аж до блокування камери

You are currently viewing OnePlus 9 Pro має серйозну проблему перегріву, аж до блокування камери

Смартфони OnePlus 9 щойно надійшли в продаж, а користувачі вже виявили проблему у старшої моделі OnePlus 9 Pro – смартфон перегрівається. Причому зовсім не в іграх, як можна було б подумати.

Спочатку користувачі припускали, що це пов’язано з програмним забезпеченням камери, оскільки багато хто з них казав, що проблема з нагріванням виникає, коли вони роблять фотографії або записують відео. Деякі навіть не змогли закінчити запис відео 4K через це. За останні два тижні OnePlus випустила пару оновлень OTA, щоб виправити помилки в застосунку камери. Тож були всі підстави вважати, що крім вирішення існуючих проблем, вони також зробили щось, що призвело до перегріву телефону.

А ось друга група користувачів поділилася зовсім іншими сценаріями, в яких їх телефони нагріваються. Зокрема, вони сказали, що OnePlus 9 Pro показував повідомлення про перегрів під час першого оновлення. Бували випадки, коли телефон сильно нагрівався, навіть якщо ним зовсім не користувалися. Коли телефон перегрівається, це викликає серйозні проблеми при використанні різних застосунків і система їх блокує.

Фактично, виробник вже випустив чергове оновлення, щоб виправити проблеми з часом автономної роботи. Але користувачі стверджують, що серйозних змін в роботі акумулятора не помічено. Замість цього в певних сценаріях телефон як і раніше нагрівається. У будь-якому випадку смартфон припиняє роботу до тих пір, поки не охолоне.

OnePlus багато працювала над розсіюванням тепла в дизайні 9 Pro, що особливо важливо для функції швидкої бездротової зарядки телефону. Щоб забезпечити безпечну температуру телефону під час бездротової зарядки, 9 Pro використовує пластину з міді і більшу батарею, ніж його попередник. Він оснащений двома акумуляторними елементами потужністю 25 Вт, які допомагають контролювати нагрів на додаток до скорочення часу зарядки.

Хоча здається, що телефон добре обладнаний для боротьби з нагріванням з апаратного боку, судячи з реакції OnePlus, проблема, можливо, може бути й на програмній стороні.

Поки не надійде виправлення цієї проблеми, компанія рекомендує власникам 9 Pro, у яких виникли проблеми, відправляти звіти про помилки через форум компанії. У OnePlus відзначили, що знають про проблему і працюють над її усуненням. Оновлена прошивка обіцяна «протягом кількох тижнів».

Джерело: root-nation.com