Патч 1.1 для Cyberpunk 2077 зламав гру ще більше

You are currently viewing Патч 1.1 для Cyberpunk 2077 зламав гру ще більше

Мабуть, не буде перебільшенням сказати, що запуск Cyberpunk 2077 став катастрофою. Гра, яку явно випустили занадто рано, порадувала гравців сотнею багів, і в новому році мало що змінилося. Поки CD Projekt RED намагається полагодити тайтл новими патчами, вилазять нові і нові баги.

Зокрема, патч 1.1 обіцяє виправити багато проблем і зробити роботу тайтла більш стабільною. Але вийшло не все: в той час як багато і справді було виправлено, з’явився новий баг, який замінив попередній. Він пов’язаний з персонажем Такемурою, який в одній з місій раніше не дзвонив протагоністу, через що прогресія була неможлива. Тепер такої проблеми немає: Такемера дзвонить, але… нічого не говорить. Через це гравці вже втратили багато годин гри.

На патч також скаржаться гравці з Xbox, які, судячи з усього, взагалі поліпшень не помітили. По суті, 1.1 виправляє тільки один пункт, пов’язаний з використанням пам’яті. З огляду на те, що Cyberpunk 2077 вилітає на консолях мало не щопівгодини, гравці, ясна річ, чекали більшого.

Нагадаємо, що поляки обіцяли інший, набагато більш масштабний патч. Він повинен вийти в найближчий місяць. Можливо, він і дозволить грі почати працювати, як належить. Втім, для володарів PS5 і Xbox Series X це невелика втіха – їм доведеться чекати до кінця року, перш ніж вийде спеціальна версія для консолей нового покоління.

Джерело: root-nation.com