Петро Порошенко привітав дружину з днем народження. Відео

You are currently viewing Петро Порошенко привітав дружину з днем народження. Відео

П’ятий президент України Петро Порошенко вдруге за день привітав свою дружину – Марину Порошенко з днем народження. Їй сьогодні виповнюється 60 років.

Лідер партії “Європейська Солідарність” подарував коханій величезний букет білих троянд. Відповідне відео із привітанням Петро Порошенко розмістив у своєму Telegram.

Політик зізнався, що це вже другий букет квітів, перший він подарував 1 лютого о дванадцятій ночі.

“Хочу подякувати тобі за кожен день з уже майже 38 років нашого спільного життя. Кожен день наповнений насолодою. Кожен день наповнений щастям. І мені це щастя даруєш ти. Ти дуже мудра, дуже розумна, дуже красива, дуже жіноча. Ти даєш енергію рухатися вперед. Ти ніколи не маєш сумніву у нашій перемозі. І поруч з тобою нікому на думку не спаде будь-який сумнів у перемозі.

Дуже важливо, коли ти поруч, долати будь-які перешкоди і негаразди. Бо ти своєю любов’ю і мудрістю робиш наші дії набагато ефективніші та сильніші. Я маю багато, що тобі сказати, але просто я хочу тобі сказати, що я тебе дуже люблю. Ти – велика молодець”, – сказав Петро Порошенко.

Марина Порошенко відповіла, що все лише завдяки йому і він її дуже надихає. “Ти даєш сенс моєму життю. Життю нашої сім’ї.

Ти – наша опора. І тільки разом ми можемо дійсно робити всі ті добрі справи, яких у нас ще дуже-дуже багато попереду”, – зазначила вона.

“Знаєте, що я хочу побажати усім українцям? От від щиро серця. По-перше, у нас це з Мариною все по-чесному. І всі це знають, і ніхто не має жодного сумніву в родинних якостях нашої родини. І я кожному з вас від щирого серця хочу побажати такої любові, як у нас з Мариною. Кожному побажати такої родини, як у нас з Мариною. Якщо у вас буде хоча би це, це буде означати, що ви щасливі люди, щоб навколо вас не відбувалося. Щиро бажаю цього! А чи пощастить знайти таку як Марина? Мені пощастило”, – підсумував Петро Порошенко.

Джерело: www.obozrevatel.com