Прогноз адвоката Цуняка справдиться? Литвинова, яка зарізала чоловіка, незабаром вийде із СІЗО

You are currently viewing Прогноз адвоката Цуняка справдиться? Литвинова, яка зарізала чоловіка, незабаром вийде із СІЗО

За цей час загинув тато Сергія Литвинова, померла також його мама – Софія Літвінова, а потерпілим було визнано його сина від першого шлюбу.

Та це радше формальність, адже Тетяна навряд чи потрапить до в’язниці за скоєне убивство, повідомляє Радіо Трек. Вона й далі перебуває у Рівненському слідчому ізоляторі, і на тому, напевне, її покарання й закінчиться.

Цивільний позов про відшкодування моральних та матеріальних збитків, якщо потерпілі його заявляли, теж навряд чи буде насправді задоволений. Тетяна давно ніде не працює, і якщо й стане колись до праці, то має четверо дітей. Тому сумнівно, що завдані нею збитки колись будуть відшкодовані у грошовій формі.

Нагадаємо, Тетяна зарізала чоловіка в орендованій для неї і дітей квартирі у Рівному у лютому 2017 року й одразу втекла до Єгипту.

У травні того ж року її привезли в Україну уже в кайданках й одразу помістили до ізолятора. Вона була вагітна, й восени народила третього сина. А потім завагітніла у СІЗО знову й народила доньку, свою четверту дитину.

За датою скоєння злочину Тетяна Литвінова ще підпадає під дію скасованого пізніше так званого закону Савченко, за яким кожен день перебування у СІЗО зараховують за 2 дні ув’язнення.

За цим законом у травні цього року Літвіновій «набіжить» уже 8 років позбавлення волі. Більше, на думку рівненського адвоката Володимира Цуняка (на фото – ліворуч) , який раніше був захисником потерпілої Софії Литвінової, суд Тетяні й не присудить. Тому він і прогнозував, що після 4 років у СІЗО ця жінка вийде на волю. Якщо до того часу вона почує свій вирок. Адже розумні строки розгляду цієї справи з цілої низки причин уже давно спливли

Джерело: rivnepost.rv.ua