realme Buds Air 3 вперше показали наживо

You are currently viewing realme Buds Air 3 вперше показали наживо

realme випустила навушники Buds Air TWS ще в грудні 2019 року і представила Buds Air 2 у лютому минулого року, за якими незабаром представлять Buds Air 3, оскільки їх характеристики та рендеринг з’явилися в Мережі.

realme Buds Air 3 будуть доступні в білому і синьому кольорах, а нові зображення показують нам навушники та їх чохол для зарядки в останньому. Ви можете бачити, що навушники мають дизайн вкладишів та постачаються із силіконовими вушними амбушурами. Однак питання, чи матимуть навушники і чохол глянсове покриття, як в Buds Air 2, огляд яких (+ Buds Q2) зробив Pavel Chyikin, залишається відкритим.

Крім того, цього разу realme вибрала інший дизайн чохла для зарядки, а на кришці тепер є логотип компанії. Говорячи про специфікації та функції, джерело повідомляє, що Buds Air 3 матимуть рейтинг IPX5, Bluetooth 5.2, режим прозорості та гібридний ANC, який знижуватиме шум до 40 дБ.

Місткість батареї realme Buds Air 3 невідома, але джерело стверджує, що вона забезпечить від 7 до 30 годин відтворення музики. Зайве говорити, що ви отримаєте цю витривалість у поєднанні з чохлом для заряджання і, ймовірно, з відключеним ANC. Рекламувалося, що Buds Air 2 пропонують загалом 22,5 години відтворення з увімкненим ANC і 25 годин без нього. Для заряджання використовуватиметься порт USB-C.

Поряд з ігровим режимом із низькою затримкою realme Buds Air 3 також підтримуватимуть режим Bass Boost+. Ще вони матимуть функцію виявлення у вусі, яка може призупинити відтворення звуку, коли користувач виймає навушники.

Джерело: root-nation.com