Регулятор забрав ліцензію у найстаршої фондової біржі

You are currently viewing Регулятор забрав ліцензію у найстаршої фондової біржі

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку анулювала ліцензію на роботу на фондовому ринку у найстаршої фондовій біржі країни, ПрАТ “Українська фондова біржа”.

“У зв’язку з нездійсненням ліцензіатом вищевказаного виду професійної діяльності на фондовому ринку протягом року, згідно з наявними в Комісії адміністративних даних протягом 2020 року”, – йдеться в аргументації рішення регулятора.

За інформацією на сайті УФБ, минулий рік вона завершила з чистим прибутком 0,16 млн грн проти чистого збитку 0,25 млн грн роком раніше, виручка поки не оголошувалася, а в 2019 році вона дорівнювала 4,02 млн грн.

Активи біржі на кінець 2020 року становила 17,09 млн грн, в тому числі основні кошти – 13,21 млн грн. Вільні грошові кошти біржі були рівні 2,8 млн грн, власний капітал-16,09 млн грн.

Основними акціонерами УФБ, відповідно до системи розкриття НКЦБФР, є ТОВ “Джесван” – 34,45% і ТОВ “Український контракт” – 53,85%, а в держреєстрі бенефіціаром вказано голову правління Валентина Оскольського.

Джерело: www.epravda.com.ua