Рівненщина – фестивалить: мешканці зібрали на етно-еко захід (ФОТО)

You are currently viewing Рівненщина – фестивалить: мешканці зібрали на етно-еко захід (ФОТО)

Сьогодні в селі Буща на Здолбунівщині мешканці зібрались на етно-еко фестиваль «Буща Папороть». Тут організували спортивно-історичні гутірки, майстер-клас «Травниця» з частуванням чаями з трав, зібраних на території Національного парку, частування традиційними українськими стравами та виїзна торгівля. Більше про програму тут: На Рівненщині відбудеться фестиваль «Буща Папороть».

Фестиваль проводиться з метою збереження нематеріальної культурної спадщини, традицій, обрядів, сприяння розвитку сільських територій, зеленого і екологічного туризму, популяризації декоративно-прикладного та образотворчого мистецтв.

Безпеку під час цього заходу забезпечують надзвичайники. Вони також нагадують громадянам правила безпечної поведінки під час масових заходів, при виявленні вибухонебезпечних предметів, на водоймах та лісових масивах.

Особливу увагу рятувальники приділили компаніям із дітьми та наголосили на пильному нагляді за юними відпочивальниками, адже не розуміючи небезпеки залишені без нагляду саме вони, потрапляють в небезпеку.

За інформацією ГУ ДСНС Рівненської області.

Джерело: rivne.media