Robinhood розпочинає бета-тестування криптогаманців

You are currently viewing Robinhood розпочинає бета-тестування криптогаманців

Платформа Robinhood Markets Inc оголосила початок бета-тестування криптогаманців. Користувачі зможуть не лише торгувати криптовалютою, а й отримувати її або пересилати іншим. Брокер надасть доступ до криптогаманця тисячам користувачів, які залишили заявку на сайті, а в березні 2022 року збільшить їхню кількість до 10 тис. Користувачі зможуть здійснювати до 10 транзакцій на день і виводити з гаманця не більше ніж $2,999 на добу. Також потрібно буде підключити двофакторну аутентифікацію.

Клієнти брокера давно просили випустити сервіс, щоб з’явилася можливість не тільки здійснювати операції криптовалютою, а й купувати NFT. Robinhood дозволяє користувачам здійснювати операції з криптовалютою з 2019 року. У вересні 2021 року онлайн-брокер повідомив про плани запустити на своїй платформі криптовалютні гаманці.

«Ми хочемо переконатися, що наші системи масштабуються і готові впоратися з повним навантаженням», – сказала CoinDesk Крістін Браун, головний операційний директор Robinhood. «Тому спочатку ми надамо доступ людям зі списку очікування, а потім на початок 2022 року ми доведемо загальну доступність до 100%», – сказала Браун.

Користувачі також можуть піднятися у списку очікування, залучаючи інших. За словами Браун, користувач, який запросив друга, який потім сам приєднується до списку очікування, просунеться вгору за списком «наполовину».

Крім списку очікування, Robinhood також відкриває «альфа-програму», в рамках якої дуже невеликій групі користувачів буде запропоновано отримати практичний доступ до гаманця, який знаходиться на завершальній стадії розробки, щоб залишити відгук про його особливості та функціональність. За словами Браун, Robinhood має сім криптовалют, доступних для торгівлі на його платформі, і всі вони підтримуватимуться в його гаманці «із самого початку».

Охочих узяти участь у бета-тестуванні було майже 1,6 млн. Криптогаманці Robinhood надають власникам цифрових активів ширший доступ до екосистеми блокчейну. Можна буде, наприклад, купувати віртуальні активи, як-от NFT в мережі Ethereum.

Компанія має звітувати про доходи за четвертий квартал 27 січня. Наразі відомо, що доходи Robinhood від криптовалюти впали до $51 млн у третьому кварталі, у порівнянні з рекордними $233 млн у другому кварталі.

Джерело: root-nation.com