Роман Іванісов потрапив у топ-3 нардепів, які не виконують обіцянок

  • Категорія запису:Без категорії
  • Час читання:3 mins read
  • Автор запису:
  • Остання зміна запису:26 Липня 2021
You are currently viewing Роман Іванісов потрапив у топ-3 нардепів, які не виконують обіцянок

Верховна Рада України пішла на канікули. Дуже скоро кожен народний обранець IX скликання відсвяткує дворіччя свого мандата. Український аналітичний портал «Слово і діло» опублікував інфографіку, назвавши найбільш безвідповідальних парламентарів. Серед останніх опинився і вже позафракційний Роман Іванісов.

Найбільше провалених обіцянок виявилося у скандально відомого Олександра Дубінського – за час роботи скликання він дав 173 обіцянки, з яких виконав лише 53. Тобто рівень провалу склав 31%.

Наступним антилідером рейтингу є Вадим Рабінович (ОПЗЖ), котрому вдалося провалити 23% обіцянок.

Трійку «рекордсменів» замикає Роман Іванісов, який не виконав 22% своїх обіцянок.

Протиріччя у голосуваннях

У засобах масової інформації з’явилися матеріали, в яких журналісти закидають Роману Іванісову непослідовність у його роботі: в Раді він голосує всупереч тому, що робить на окрузі. Потрібно нагадати, що пан Іванісов на своїй офіційній сторінці у соцмережі Facebook розгорнув кампанію проти підприємства «КОЛОР С.І.М.», яке нібито забруднює довкілля і погіршує стан здоров’я мешканців Клеванської громади.

І ось нарешті 15 липня 2021 року у борця за чисте довкілля з’явилася реальна можливість приборкати «хімічного монстра» на Рівненщині: на голосування у ВР було винесено проект Закону про запобігання, зменшення та контроль забруднення, що виникає в результаті промислової діяльності (№4167).

застосування підприємствами найкращих доступних технологій та методів управління; ввести електронні новели, що дозволять створити нові та прозорі правила видачі інтегрованого дозволу; змінити підхід до здійснення замірів та розрахунків викидів забруднюючих речовин – з прив’язкою не до конкретної труби, з якої іде дим, а до технології, за якої не можна викинути більше, ніж заплановано. Тобто зробити все для того, аби промислові викиди були на рівні екологічно безпечних стандартів, встановлених в країнах Європи.

На пропозицію отримати дієвий інструмент пан Іванісов відповідає ігноруванням голосування за проект закону №4167. Він просто утримався. Про подвійні стандарти свідчить його запис у Facebook:

«… підприємство повинно працювати з дотриманням усіх норм чинного законодавства і не завдавати шкоди людям!  Але якщо здоров‘я, а подекуди й життя українських громадян стає ціною для мільйонних прибутків іноземного інвестора – чи можна виправдати це сплатою податків?».

Виглядає, ніби нардеп просто піариться на «злоякісних викидах хімічного монстра «КОЛОР С.І.М.»» і стражданнях мешканців Рівненської області. Але чому ж тоді він не голосує за той інструмент, який дозволить припинити екологічне свавілля? В ЗМІ вже є припущення з цього приводу: навіщо пану Іванісову брати під контроль ситуацію з забрудненням довкілля у Клевані, якщо він втратить єдине знаряддя тиску на хімічного виробника?

Ні для кого не секрет, що деякі народні обранці «заробляють» саме так: за винагороду обіцяють не голосувати за той законопроект, який є невигідним для підприємства. Тому позиція Романа Іванісова може вказувати на його тісну співпрацю з «КОЛОР С.І.М.». І це також не наші припущення.

Тому вельмишановному електорату пана Іванісова варто звернути пильну увагу на «лідерство» у рейтингу порталу «Слово і діло» свого фаворита, який вміє і любить обіцяти, але не поспішає виконувати свої обіцянки. Воно й не дивно. Адже деякі люди дають обіцянки заради задоволення їх порушити.