Роман Іванісов продовжує ставити під удар кар’єри керівників ОТГ Рівненщини

You are currently viewing Роман Іванісов продовжує ставити під удар кар’єри керівників ОТГ Рівненщини

Чим займається одіозний нардеп Роман Іванісов тоді, коли не шантажує підприємство КОЛОР С. І. М.? Продовжує ділитися своєю токсичністю з представниками територіальних громад Рівненщини. На цей раз у приціл його штучної активності потрапили очільники Великоомелянської, Зорянської і Клеванської громад.

Велика Омеляна

Спочатку народний обранець заїхав до Грушвицької школи-ліцею, де отримав приємні враження від зустрічі колективу. Щодо вражень самого колективу, то пан Іванісов воліє про це не дописувати на своїй офіційній сторінці у Facebook.

Зустріч з головою Великоомелянської громади Аллою Карпюк Бердін скінчилася обіцянками почати поступово оновлювати заклад. Але врахувавши можливість того, що обіцянки вкотре можуть так і залишитися порожніми, пан Роман все ж привіз першачкам телевізор, «який допоможе отримувати їм якісну сучасну освіту в рамках програми «Нова українська школа»».

Під час переговорів з очільниками Зорянської (Михайлом Олійником) і Клеванської (Кидун Галиною) громад Роман Іванісов намагався відшукати вирішення проблеми з закладами медицини та освіти, увесь тягар утримання котрих ліг на плечі Клеванської громади. І ось вперше за 5 місяців законотворець «зрушив» мертве питання з місця: домовилися, що перші посильні відрахування Клевань отримає після сесії Зорянської сільради. Також Зоря пообіцяла безперебійну роботу шкільних автобусів. Знову-таки, ключове слово тут – «пообіцяла». Таке ж порожнє дієслово, як і «зрушив».

Роман Іванісов сподівається, що цей перший крок прокладе доріжку до ефективної співпраці двох громад. А ми сподіваємося, що з часом представники територіальних громад Рівненщини зрозуміють, що перебування поруч з Романом Іванісовим у політичному контексті може бути смертельно отруйним.