Samsung Galaxy F23 5G з’явився на сайті сертифікації

You are currently viewing Samsung Galaxy F23 5G з’явився на сайті сертифікації

Cмартфон Samsung Galaxy F23 5G був помічений на веб-сайті бенчмаркінгу Geekbench зі деякими специфікаціями. Південнокорейський технологічний гігант представив свій смартфон Galaxy F22 у липні минулого року. Тепер схоже, що Samsung готується до випуску довгоочікуваного наступника Galaxy F22.

Згідно з публікацією, Samsung Galaxy SM-E236B, який потрапив до бази даних тестів Geekbench, може бути Galaxy F23. Samsung, ймовірно, випустить якого як оновлену версію Galaxy M23. Як і очікувалося, у списку Samsung Galaxy F23 5G Geekbench розкриваються деякі ключові характеристики телефону. Наприклад, він підтверджує, що телефон буде оснащений SoC Qualcomm Snapdragon 750G.

Також є одноядерні та багатоядерні оцінки пристрою. Пристрій набрав 640 балів у одноядерному та 1820 балів у багатоядерному тестах. Лістинг також підтверджує, що Samsung Galaxy F23 5G буде оснащений процесором під кодовою назвою «lito». Ймовірно це процесор Qualcomm Snapdragon.

Вищезазначений процесор зараз використовується в таких пристроях, як Samsung Galaxy A52 5G, Xiaomi Mi 10i та OnePlus Nord CE. Нагадаємо, що Snapdragon 750 має вбудований модем X52, який забезпечує підключення 5G. Крім того, список Geekbench показує, що телефон буде оснащений дуже потужним графічним процесором Adreno 619. База даних тестів також підтверджує наявність 6 ГБ оперативної пам’яті. Проте, Samsung, ймовірно, запропонує телефон у кількох інших конфігураціях під час запуску. Телефон працюватиме під керуванням Android 12 із коробки, можливо, з оболонкою OneUI поверх.

У 2021 році компанія випустила такі телефони, як Galaxy F22 та Galaxy M22. Таким чином, Samsung, ймовірно, прийме ту ж саму стратегію і в 2022 році. Іншими словами, компанія може запустити Galaxy F23 5G з прізвиськом Galaxy M23 5G у деяких регіонах. Варто зазначити, що пристрій уперше потрапив на сертифікаційний сайт. В результаті подробиць про те, що може запропонувати телефон, як і раніше, мало. Проте, найближчими днями телефон може з’явитися на інших сертифікаційних веб-сайтах, що проллє більше світла на його характеристики та дизайн.

Джерело: root-nation.com