Samsung Galaxy S22 не використовуватиме сенсори ToF

You are currently viewing Samsung Galaxy S22 не використовуватиме сенсори ToF

Компанія Samsung вже показала, що значно збільшить інвестиції у розробку гнучких смартфонів. Відмова від серії Galaxy Note – це лише частина їхньої амбіційної стратегії. Ми вже бачили перші флагмани компанії за рік. Безперечно, найбільшу увагу привертає смартфон Galaxy S21 Ultra своїм дисплеєм та чотирма камерами з роздільною здатністю 108 мегапікселів.

Мобільна фотозйомка завжди була перевагою пристроїв Galaxy. Корейський виробник навіть висловив свої амбіції представити першу 600-мегапіксельну камеру для смартфонів, але до цього він зосередиться на датчиках з роздільною здатністю 200 мегапікселів. Samsung інвестує значний фінансовий ресурс у технологію камер, щоб випередити своїх конкурентів.

Ми вже повідомляли вам, що нові смартфони високого класу від Samsung матимуть камери Olympus. Це партнерство ще більше покращить продуктивність їхніх смартфонів з точки зору зйомки зображень та відео. Очікується, що наступні висококласні пристрої будуть представлені в липні, коли ми побачимо Samsung Galaxy Z Fold 3 і Galaxy Z Flip 2.

Найближчими тижнями ми, мабуть, дізнаємось більше про вдосконалення гнучких смартфонів. Хоча ми очікуємо більше інформації в Інтернеті, з’явилися деталі, пов’язані з Samsung Galaxy S22. Повідомляється, що смартфон не використовуватиме датчики Time Of Flight (ToF). Ця технологія широко використовується смартфонами на ринку.

Датчики цього типу можуть розпізнавати тривимірні ефекти та просторову інформацію. Модулі ToF підходять для відстеження руху шляхом обчислення відстані від випромінюваного світла до об’єкта. У смартфонах Galaxy S10 також була камера такого типу, і ця тенденція продовжилася з прем’єрою Galaxy S20.

Причиною відмови від датчиків ToF є те, що їх функціональність зараз пропонується іншими технологіями, що використовуються в пристроях Galaxy. Інші Android-смартфони на ринку та торгова марка Samsung, ймовірно, наслідуватимуть цей приклад і також не використовуватимуть цю технологію. Таким чином, Galaxy S21 може бути останнім смартфоном компанії з датчиками ToF.

Джерело: root-nation.com