Samsung поширює Android 12 на своїх телефонах, але радимо зачекати з оновленням

You are currently viewing Samsung поширює Android 12 на своїх телефонах, але радимо зачекати з оновленням

Колись Samsung була останнім виробником, від якого можна було очікувати регулярного та раннього випуску оновлень для своїх останніх телефонів, навіть тих, яким був лише рік. Однак сьогодні Samsung майже повністю змінилася, і зробила собі ім’я, ставши одним з перших, хто випустив Android 12 для своїх флагманів – нехай і із запізненням майже на три місяці. Однак дивовижнішою є новина про те, що компанія почала поширювати оновлення One UI 4 на свої старі телефони, хоча власники, можливо, захочуть почекати з цим оновленням хоча б кілька днів.

Сама по собі One UI 4 не є таким вже великим стрибком у порівнянні з One UI 3, яка працює на багатьох телефонах Samsung. Однак істотним його робить той факт, що вона також приносить з собою Android 12. З візуальної точки зору, ви можете не побачити слідів нової мови дизайну Material You від Google через скін Samsung, але основні зміни все ж таки є.

Ці значні зміни, внесені Samsung, спричинили деякі збої серед ранніх користувачів. Діапазон помилок, з якими зіткнулися власники Galaxy S21, Galaxy Z Fold 3 та Galaxy Z Flip 3, є дещо широким, хоча деякі з них звели до несумісності з Google Play. На щастя, Samsung зробила правильний хід та співпрацювала із Google, щоб виправити цю проблему.

Усунувши останню проблему, компанія Samsung відновила розгортання One UI 4 на постраждалих смартфонах. Ще краще те, що компанія, мабуть, розширила випуск за межі Південної Кореї на світові ринки. Насправді компанія, схоже, настільки впевнена в стабільності оновлення, що тепер поширює One UI 4 з Android 12 на флагманські телефони, випущені у 2020 році.

Низка минулорічних телефонів преміум класу почали отримувати стабільне оновлення до Android 12. До них належать не тільки серії Galaxy S20 та Galaxy Note 20, але й Galaxy Z Fold 2. Найдивовижнішою новиною є те, що навіть Galaxy S20 FE є частиною цієї програми, навіть якщо він не був включений в жодну бета-програму.

Остання обставина може викликати тривогу у власників, і, враховуючи події останніх тижнів, вони, можливо, захочуть відкласти оновлення доти, доки сміливіші дослідники не випробують оновлення першими. Занепокоєння про непрацююче оновлення може бути останнім, із чим люди захочуть зустрічати новий рік. Якщо ви все ж таки вирішите поринути з головою в оновлення, не забудьте зробити резервну копію всіх важливих даних на випадок, якщо все піде не так, як планувалося – Samsung пояснює, як це зробити на своєму сайті підтримки.

Джерело: root-nation.com