Samsung представила флагманські моделі і анонсувала Z Fold 2

You are currently viewing Samsung представила флагманські моделі і анонсувала Z Fold 2

Компанія Samsung Electronics сьогодні представила флагманські смартфони серії Galaxy Note20, а також планшети Galaxy Tab S7, складаний смартфон Galaxy Z Fold 2, бездротові навушники Galaxy Buds Live і розумні годинник Galaxy Watch 3. В кінці презентації корейський виробник зробив дуже цікаву заяву.

Samsung пообіцяла, що буде надавати оновлення ОС «до трьох поколінь» з моменту релізу. Це означає, що Samsung, нарешті, забезпечить той же рівень програмної підтримки, що і Google для фірмових смартфонів Pixel.

Galaxy Note20, Galaxy Tab S7 і Galaxy Z Fold 2 будуть поставлятися оболонкою One UI 2.5 на основі операційної системи Android 10. До сьогоднішнього анонса можна було очікувати, що Samsung оновить нові смартфони спочатку до Android 11, а потім і до Android 12. Після зробленого Samsung заяви, можна небезпідставно сподіватися, що серія Galaxy Note20 отримає ще й Android 13.

На слайді з презентації дрібним шрифтом зазначається, що нові правила діють для флагманських моделей, починаючи з Galaxy S10. Це означає, що «трирічні» оновлення можна очікувати для серії Galaxy S10, серії Galaxy Note 10, серії Galaxy S20, Galaxy Z Flip 5G, а також оригінальних Galaxy Z Flip і Galaxy Fold.

Реліз Android 11 для смартфонів Pixel очікується 8 вересня. Точний графік Samsung з випуску апдейтів з Android 11 поки невідомий.