SK Hynix отримує схвалення Китаю на придбання бізнесу Intel NAND

You are currently viewing SK Hynix отримує схвалення Китаю на придбання бізнесу Intel NAND

Китайська влада видала SK Hynix дозвіл на злиття для придбання підрозділу Intel з виробництва пам’яті та накопичувачів NAND на певних умовах, що, на думку деяких галузевих аналітиків, допоможе посилити прагнення Китаю до локалізації напівпровідникової продукції.

Хоча дозвіл Китаю на угоду не став несподіванкою, він супроводжувався шістьма умовами, які діятимуть протягом п’яти років, у тому числі про те, що SK Hynix має постачати твердотільні накопичувачі (SSD) корпоративного класу PCIe та SATA корпоративного класу на китайський ринок за справедливими, розумними та недискримінаційними цінами.

Одна з умов, яка привернула увагу галузі, полягає в тому, що SK Hуnix має допомогти «третій стороні» проникнути на ринок SSD корпоративного класу з інтерфейсом PCIe та SATA. Згідно з повідомленнями південнокорейських ЗМІ, багато галузевих оглядачів вважають, що Китай використовує угоду, щоб допомогти вітчизняним компаніям вийти на ринок комп’ютерів і серверів SDD, хоча залишається незрозумілим, чи є Yangtze Memory Technologies «третьою стороною», яку мають на увазі китайські регулюючі органи.

У звітах також йдеться, що SK Hynix знає, що деякі китайські постачальники низькорівневих флеш-продуктів NAND зацікавлені у вторгненні на ринок твердотільних накопичувачів корпоративного класу і очікують, що південнокорейський виробник мікросхем пам’яті продовжить постачання флеш-продуктів NAND, але у нього немає наміру передавати свої технології.

В умовах технологічної конкуренції між США і Китаєм напівпровідники вважалися відносно слабким місцем для Китаю, якому було важко знизити свою залежність від іноземних виробників напівпровідників. Країні було б значно вигідніше розширити свої розробки у галузі технології твердотільних накопичувачів за допомогою SK Hynix.

З іншого боку, SK Hynix сподівається, що придбання нею підрозділу Intel NAND підвищить її можливості створення чипів NAND. Очікується, що в результаті угоди південнокорейська компанія випередить японську Kioxia та стане другим за величиною виробником пам’яті NAND у світі.

Джерело: root-nation.com