«Слуга народу» перемагає на виборах місцевих рад на Рівненщині

You are currently viewing «Слуга народу» перемагає на виборах місцевих рад на Рівненщині

Відповідно до результатів опитування «Регіонального центру євроінтеграційних проектів» лідером електоральних симпатій на Рівненщині є політична партія «Слуга народу», котру підтримало б 22,6% виборців, якби вибори до місцевих рад відбулися цього тижня, серед тих, хто має намір голосувати.

Після «Слуг» у рейтингу крокує «Європейська солідарність» з підтримкою 19,71%. Третє місце рейтингу на Рівненщині займає «Батьківщина» – 7,05%, далі «Сила і Честь» –  6,8%«Опозиційна платформа – за життя» – 4,32«Свобода» – 3,77%«Голос» – 3,23%.

Рейтинг інших політичних сил – менше 3%. Варто відмітити, що проти всіх висловилось майже 22% опитаних. Явка виборців згідно з опитуванням становить – 57,2%.

Таким чином, якби вибори до Рівненської обласної ради відбулись цього тижня, до ради пройшло б чотири партії: «Слуга Народу», «Європейська солідарність», «Батьківщина» та «Сила і Честь» – решта партій не долають 5% прохідний бар’єр.

Опитування проводилось телефонним інтерв’ю на основі випадкової репрезентативної вибірки (у віці від 18 років), в межах міста Рівне та Рівненської області. Опитано 2014 респондентів. Статистична погрішність вибірки не перевищує 2,2%.

Виконавець: ГО «Регіональний центр євроінтеграційних проектів» на замовлення «Інформаційний потік Рівне»

Джерело: Інформаційний Потік Рівне