”Слуга” заявив про пограбування його квартири в Києві: невідомі забрали секретні документи

You are currently viewing ”Слуга” заявив про пограбування його квартири в Києві: невідомі забрали секретні документи

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Максим Пашковський заявив, що в його службову квартиру в Києві 28 травня увірвалися невідомі особи, забравши деяке майно. Зокрема, парламентарій залишився без кореспонденції та своєї документації.

Відповідне повідомлення “слуга” опублікував ввечері в п’ятницю на своїй сторінці у Facebook. Він звернувся до представників правоохоронних органів і журналістської спільноти з проханням відреагувати.

Політик написав, що дверні замки були зламані, а системи сигналізації – пошкоджені. Нардеп зазначив, що не знає причин такої ситуації.

“Щоб уникнути будь-яких провокаційних дій із боку злочинців, відкрито заявляю, що в моєму будинку ніколи не зберігалися і не зберігаються жодні наркотичні речовини, вогнепальна зброя, вибухонебезпечні речовини.

Зате в квартирі був пакет документації, який має режим обмеженого доступу до інформації та особливу цінність у межах моєї діяльності народного депутата України!” – повідомив народний обранець.

“Слуга народу” додав, що очікує реакції правоохоронців на цей інцидент.

Як раніше повідомляв OBOZREVATEL, у Слов’янську Донецької області 25 травня з будинку, де помер чоловік, зникли блокнот із паролями до банківських карток і 12 тис. гривень із рахунку покійного. Це сталося після візиту правоохоронців, а особа, якій перерахували гроші, має такі ж ініціали, як й один зі співробітників поліції.

Джерело: www.obozrevatel.com