The New York Times заявила про придбання гри у слова Wordle 

You are currently viewing The New York Times заявила про придбання гри у слова Wordle 

The New York Times заявила в понеділок, що придбала Wordle, гру в слова лише для веб-сайтів, яка нещодавно пережила сплеск популярності за невідомою семизначною ціною. Це придбання допоможе газеті New York Times розширити свій цифровий контент, оскільки до 2025 вона планує досягти мети в 10 млн передплатників.

Онлайн-гра, що проводиться один раз на день, дає гравцеві шість шансів вгадати секретне слово дня з п’яти букв, використовуючи найменшу кількість спроб. Вперше випущена у жовтні колишнім інженером-програмістом Reddit Джошем Вордлом, Wordle завжди була безкоштовною. У заяві, опублікованій у понеділок, Times заявила: «На момент переходу до The New York Times Wordle буде безкоштовною для нових та існуючих гравців, і до її ігрового процесу не буде внесено жодних змін». Розробник Вордл також підтвердив це у Твіттері.

An update on Wordle pic.twitter.com/TmHd0AIRLX

— Josh Wardle (@powerlanguish) January 31, 2022

На думку деяких експертів, час появи гри – під час пандемії – не міг бути кращим. Для мільйонів людей у ​​всьому світі Wordle тепер є частиною їхнього повсякденного життя. Вона дозволяє гравцям «розірвати негативне когнітивне мислення… і ненадовго відволіктися чимось, що може допомогти вам увійти до позитивнішого стану», — сказав CBC News Патрік Бендер, професор психології та експерт з ігор в Ольборгському університеті Данії.

Ігри та головоломки є ключовою частиною стратегії NYT щодо залучення аудиторії до своїх застосунків та веб-сайтів, оскільки все більше читачів щодня використовують свої мобільні телефони та планшети для отримання новин та розваг. В останньому і третьому кварталі компанія привернула увагу 135 000 читачів для свого веб-сайту Wirecutter, присвяченого іграм, кулінарії та оглядам продуктів.