У центрі Рівного хочуть збудувати багатоквартирний будинок

You are currently viewing У центрі Рівного хочуть збудувати багатоквартирний будинок

Ще декілька місяців тому в Рівному в кінці провулку Парковий був житловий будинок. Нещодавно його викупили і знесли. Тепер ходять чутки, що там може з’явитись багатоповерхівка із «об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури». Площа цієї ділянки – близько 9 соток і перебуває вона у власності приватного підприємства «АРХ-І-МЕД». Вони також орендують поруч розташовану ділянку на 47 соток – між із ЦУМом і вищезгаданою ділянкою. Там нині гаражі та інші складські приміщення.

Цільове призначення меншої ділянки – для обслуговування індивідуального житлового будинку.

Як розповів нашим журналістам заступник міського голови Рівного Віталій Герман, власники просять у міської ради змінити цільове призначення орендованої ділянки.

«Землекористувачі земельних ділянок хочуть змінити цільове призначення землі для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури. По генплану це зона Д-1 – центральна громадська ділова зона, а не Ж-3», – пояснив Віталій Герман.   

У коментарі для видання Рівне Вечірнє член земельної комісії Рівнеради Святослав Стельмащук пояснив, що минулого року міськрада вже давала дозвіл на зміну цільового призначення цієї земельної ділянки.

«Компанія уже просила у міської ради змінити цільове призначення тієї земельної ділянки, що більша за площею — «для будівництва та обслуговування торгового центру «ЮСІ». Торік рада дала дозвіл на зміни, проте той, хто готував їм документи, допустив помилки у класифікаторі цільового призначення земельної ділянки. Тому на сесію буде винесено новий проєкт рішення», – зазначив пан Стельмащук.

До слова, поки не змінили цільове призначення земельної ділянки, там не можуть будувати висотку – потрібно перед тим ще отримати дозвіл на проектування об’єкту. Тому власникам/орендарям можна лише готувати територію під будівництво.

Довідково: зона Д-1 включає загальноміський центр з багатофункціональним використанням території.

Переважні види використання: установи освіти та виховання, установи охорони здоров’я та соціального забезпечення, спортивні та фізкультурно-оздоровчі заклади, парки, сквери, бульвари, заклади культури та мистецтва, культові споруди, підприємства громадського харчування, підприємства побутового обслуговування, торгові центри, адміністративні споруди, офіси, організації управління, проектні організації та наукові заклади, фінансові установи, пошта, готелі, житлова забудова.

Джерело: rivne.media