У Рівному відкрили офіс обласної організації «УДАР Віталія Кличка»

You are currently viewing У Рівному відкрили офіс обласної організації «УДАР Віталія Кличка»

10 липня у Рівному відчинив свої двері офіс обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Працюватиме він за постійною адресою: м.Рівне, вул. Грушевського, 77. Тут чекають усіх прихильників ідей та програмних засад всеукраїнської політсили.

Під час відкриття голова Рівненського обласного «УДАРу» Валентин Демчук подякував однопартійцям за успішний старт в роботі організації та закликав до співпраці усіх активних громадян, які чекають якісних змін у житті Рівненщини.

«Переконаний, що разом ми зможемо збудувати потужну силу і доведемо, що «УДАР» є найкращою альтернативою в політиці, – наголосив під час відкриття партійного осередку Валентин Демчук. – Насправді, ми розпочали свою роботу два місяці тому. Але тепер маємо можливість об’єднатися і стати ближче до громад. Усе, що ми будемо робити, спиратиметься на реальні потреби і підтримку суспільства».

Рівненську організацію політичної партії «УДАР Віталія Кличка» представляють 17 керівників районних (за старим адміністративним розподілом) осередків області. Наразі кількість партійців у Рівненському регіоні налічує 60 осіб.

«Команду об’єднують ідеї якісного справедливого суспільного порядку, демократії, зростання економіки та створення можливості для самореалізації усіх громадян», – наголошують в «УДАРі».

Відкритий офіс – це концепція роботи партійних осередків «УДАРу» по всій Україні. Не всі партії здійснюють прийом громадян у міжвиборчий період, але саме робота такого осередку дає можливість команді згуртуватися та постійно дослухатися до ідей однодумців – підкреслюють в обласному «УДАРі».

Також у червні відкрили районні осередки політсили: у Рівному (координуватиме діяльність громад, підпорядкованих Рівненському району), у Сарнах, Вараші та Дубно.

Головою Вараського осередку став перспективний громадський активіст Антон Маєвський.

«Запрошую до нашого районного осередку всіх небайдужих. Вітаю однодумців з відкриттям обласного осередку – локації, створеної для того, щоб згуртувати однодумців. Заручаюся підтримкою активних мешканців Вараша, готовий розбудовувати громаду, для якої основною цінністю є демократія та гармонійні суспільні відносини», – заявив голова Вараського осередку Антон Маєвський.

Головою Дубенського осередку є 38-річний Володимир Іщук, управлінець з досвідом роботи у сфері державного управління більше 15 років, за освітою інженер-енергетик та магістр державного управління. Добре відомий на Дубенщині як фаховий управлінець та кандидат на посаду Дубенського міського голови на місцевих виборах 2020 року.

Головою Сарненського районного осередок «УДАРу» є корінний мешканець Сарн Сергій Овчинніков, голова громадської організації «Спілка водіїв», також відомий громаді як правозахисник та журналіст.

Рівненським районом опікуватиметься екс-голова Рівненської райдержадміністрації, колишній керівник «Рівнесільмаш» Михайло Нікітюк.

«Ми на старті потужної роботи. Розбудова партійної мережі – моє першочергове завдання. Радий буду бачити однодумців в нашій команді», – прокоментував Михайло Нікітюк.

На відкритті осередку були присутні всі керівники районних організацій та більшість представників політсили, які координуватимуть роботу локальних осередків (згідно старого районування). Відкриття провели без зайвих урочистостей – наголосили, що головне – це співпраця та командна робота, якій нині дали старт. Отже, двері партійної організації тепер відкрито для однодумців!