Уніфікації порту USB Type-C не уникнути. У виробників є 2 роки

You are currently viewing Уніфікації порту USB Type-C не уникнути. У виробників є 2 роки

Минулого тижня президент Європарламенту розповіла про те, чому вони не поділяють побоювання Apple, що уніфікація роз’єму USB Type-C може якось нашкодити інноваціям. Зокрема, були повідомлення про те, що вони завжди можуть «адаптувати правила», якщо з’явиться новий стандарт. Сьогодні офіс Європарламенту вирішив роз’яснити свою позицію з цього питання.

Було сказано, що порт USB Type-C – це технологія, яка була обрана як загальний стандарт. Але це жодним чином не заважає виробникам розробляти інші технології, які забезпечать кращу зарядку і передачу даних. Крім того, в заяві Європарламенту йдеться, що буде перехідний період для переводу пристроїв на новий стандарт, який «не призведе до швидкого старіння гаджетів на ринку».

Нагадаємо, що розмови про прийняття USB Type-C в якості стандарту для всіх пристроїв ведуться в Європі вже кілька років. Але тільки зараз Європейський парламент наблизився до уніфікації цього роз’єму, прийнявши відповідні мандати у законодавчих актах.

Головним опонентом і противником цієї ініціативи є компанія Apple. Компанія стверджувала, що такий крок сповільнить інновації і призведе до збільшення кількості електронних відходів. Але, схоже, чиновники Європарламенту налаштовані рішуче, і рішення про уніфікацію USB Type-C буде прийнято. Правда, воно набере чинності тільки через два роки після його прийняття.

«На цю мить USB type-C – це технологія, яку ми встановили як загальний стандарт. Однак організації зі стандартизації і галузь можуть розробити інші технології, які забезпечують якіснішу зарядку і передачу даних», – зазначив представник Європейського парламенту у відповідь на запит електронною поштою, додавши, що для галузі і споживачів настане перехідний період. «У нас буде природна поетапна відмова, який не призведе до швидкого старіння пристроїв на ринку», – сказав представник.

Джерело: root-nation.com