Уродженцю РФ повідомлено про підозру в замаху на підпал квартири військовослужбовця

Ви зараз переглядаєте Уродженцю РФ повідомлено про підозру в замаху на підпал квартири військовослужбовця

За процесуального керівництва Рівненської окружної прокуратури уродженцю РФ повідомлено про підозру в замаху на умисне знищення чужого майна шляхом підпалу (ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 194 КК України).

За даними досудового розслідування, 32-річний громадянин України без постійного місця проживання пристав на пропозицію, отриману в Telegram-каналі, за 30 000 грн спалити двері квартири на вулиці Кулика і Гудачека в Рівному, де проживає військовослужбовець з родиною.

12 жовтня чоловік купив легкозаймисту суміш, облив нею «замовлені» двері та підпалив їх. Завдяки тому, що пожежу вчасно помітили, довести злочин до кінця підозрюваний не зміг.

Після підпалу чоловік втік до Києва, але його розшукали, затримали, привезли до Рівного та повідомили про підозру. 19 жовтня суд обрав зловмиснику запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Правоохоронці наразі перевіряють причетність чоловіка до інших злочинів. Досудове розслідування здійснюють працівники Рівненського РУП ГУНП в Рівненській області.

Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі строком від 3 до 10 років.