У monobank можна оплатити штраф за порушення ПДР з камер. Повідомлення про порушення прийде автоматично

You are currently viewing У monobank можна оплатити штраф за порушення ПДР з камер. Повідомлення про порушення прийде автоматично

Мобільний банк monobank розіслав користувачам повідомлення про те, що в ньому з’явилася система оплати штрафів за порушення ПДР. У тому числі – за порушення, які автоматично фіксуються камерами (ця система працює в Україні з 1 червня 2020 року).

Відповідне повідомлення надійшло власникам акаунтів в monobank, у яких є витрати в категорії «Авто і АЗС».
У банку повідомляють, що після того, як камера зафіксувала порушення ПДР, формується постанова про штраф, яку висилають власнику поштою. monobank може отримувати цю ж інформацію у МВС по ІПН власника авто.
Спеціально шукати розділ зі штрафами в додатку не потрібно. «Якщо вам направлять постанову, ми вам про це миттєво повідомимо і продублюємо на електронну пошту», – пояснюють у банку.

  • Відповідне повідомлення надійшло власникам акаунтів в monobank, у яких є витрати в категорії «Авто і АЗС».
  • У банку повідомляють, що після того, як камера зафіксувала порушення ПДР, формується постанова про штраф, яку висилають власнику поштою. monobank може отримувати цю ж інформацію у МВС по ІПН власника авто.
  • Спеціально шукати розділ зі штрафами в додатку не потрібно. «Якщо вам направлять постанову, ми вам про це миттєво повідомимо і продублюємо на електронну пошту», – пояснюють у банку.

Після того, як власник авто отримав таке повідомлення, він зможе оплатити штраф в додатку (без комісії). Якщо вийде оплатити штраф в перші 10 днів, можна отримати знижку в 50%. Однак, якщо оплатити штраф пізніше, ніж через 31 день після одержання листа, його сума подвоїться.

Джерело: ain.ua