“Відмили” 400 тисяч гривень: судитимуть підрядника, який будував ліцей на Рівненщині

You are currently viewing “Відмили” 400 тисяч гривень: судитимуть підрядника, який будував ліцей на Рівненщині

До суду спрямували справу рівненського підприємця, якого підозрюють у відмиванні 400 тисяч гривень на будівництві навчального закладу.

Про це повідомили у Рівненській обласній прокуратурі.

До Рівненського міського суду скеровано обвинувальний акт щодо директора одного з товариств.

Йому інкримінують заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем та внесення до офіційних документі, за попередньою змовою, завідомо неправдивих відомостей, що спричинило тяжкі наслідки та завдало шкоди у великому розмірі.

Досудовим розслідуванням встановлено, що директор товариства, діючи у змові з іншими особами, матеріали стосовно яких розслідуються в іншому кримінальному провадженні, упродовж 2016-2017 років внесли недостовірні відомості до актів виконаних робіт, завищивши їх обсяги, та заволоділи бюджетними коштами в розмірі 388 тис грн, виділеними на будівництво навчального закладу в селі Пісків, колишнього Костопільського району.

Департаментом з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації, як потерпілою юридичною особою, під час досудового розслідування заявлено цивільний позов на зазначену суму збитків, а на майно обвинуваченого накладено арешт на загальну суму близько 1,5 млн гривень.

Джерело: rivne.media