Війна з тінями

You are currently viewing Війна з тінями

Схоже на те, що очільник Здолбунівської громади найголовнішим  і найпершим завданням для себе визначив боротьбу із будь-якими згадками про владу попередників. Тотальні кадрові чистки на всіх рівнях, здається, набирають все більших та більших обертів. Дійшла черга і до Здолбуніської лікарні. Нещодавно на офіційному сайті міської ради опубліковано проект рішення про припинення дії контракту з директором комунального некомерційного підприємства «Здолбунівська центральна міська лікарня» Здолбунівської міської ради Рівненської області Лепехою В. Б. Зміст проекту рішення зводиться до того, що контракт зі згаданим керівником припиняється з 10 червня «за згодою сторін».

Про можливе звільнення  Лепехи В. Б. нам стало відомо ще приблизно за два тижні до публікації проекту рішення на сайті із власних джерел. Саме стільки часу весь колектив лікарні був буквально «на вухах». В колективі жваво обговорюють, як новоспечений мер та за сумісництвом екс-головний лікар згаданого медичного закладу Владислав Сухляк вирішив повернути собі статус-кво в медицині. Спочатку відрядивши «загін інквізиції» під виглядом ревізійної групи у складі вірного заступника Сосюка Ю. П. та не менш відданої соратниці ще з лікарняних часів Шикало О. В. Ймовірно, у їх завдання входило перевірити, чи не працюють, либонь, нові керівники за старими, ним же впровадженими, схемами. Продовжився шантаж та тиск на керівників медзакладу вже в стінах міської ради, де, кажуть, навіть дійшло до рукоприкладства – емоційний Владислав Олегович, не втримавшись, хапав за барки голову лікарняної профспілки з криком: «ТИ НА КОГО ПРАЦЮЄШ!?».

Очевидно, що досвідчений управлінець, шанований в медичних колах Рівненщини, Володимир Борисович Лепеха не захотів бути інструментом помсти і боротьби п. Сухляка з тінями Дацюка і, маючи на руках чинний контракт до жовтня 2022 року, вирішив відійти в бік. За першим сценарієм лояльні до мера депутати мали голосувати дострокове розірвання контракту з Лепехою В .Б. у зв’язку із недоліками в роботі, які формально можна знайти завжди, особливо у такий непростий «ковідний період». А там, як то кажуть, «іди і доказуй…!». Дуже шкода втрачати по-справжньому фахових людей, але маємо те, що маємо.

Що ж, запасаємось поп-корном і спостерігаємо за подіями далі.