Військові попередили про можливе підвищення рівня шуму
Вночі 12 червня Збройні сили Польщі піднімали у повітря власну та союзницьку авіацію через атаку ракет і дронів РФ на Україну.
Про це повідомило Оперативне командування Збройних сил Польщі в соцмережі Х.
“Сьогодні вночі ми спостерігаємо за активністю дальньої авіації РФ, яка завдає ударів крилатими ракетами, а також безпілотними літальними комплексами типу “Шахед” по об’єктах, розташованих, зокрема в західній частині України”, – йдеться у повідомленні.
Командування попереджало жителів південно-східної частини Польщі про можливий підвищений рівень шуму, пов’язаний із польотами літаків.
“Розпочаті всі необхідні процедури для забезпечення безпеки повітряного простору Польщі, а Оперативне командування RSZ постійно стежить за ситуацією”, – наголосили в командуванні.
Як повідомлялося, вночі РФ потужно вдарила крилатими ракетами, дронами і “Кинджалом”. Всього росіяни запустили 30 повітряних цілей. ППО знищила – п’ять ракет і 24 БпЛА.
Читайте також:
Джерело: ТСН
