Волинськи “слуги” обілечують округи та зливають вибори під політичну партію “За майбутнє”

You are currently viewing Волинськи “слуги” обілечують округи та зливають вибори під політичну партію “За майбутнє”

На Волині почалася передвиборча кампанія. Дуже стрімко вона набирає обертів, хоч офіційного старту ще не було. У різних форматах наші майбутні кандидати почали заповнювати інформаційний простір. Хто справами, хто гаслами, а хто взагалі з глузду з’їхав. Хоча мабуть це “зоряна хвороба”. Ми зараз про Валерія Стернійчука.
Цей хлопець почав гру у вибори на Волині. Але не з того…

Люди, які з ним почали розмови про участь у виборах не розуміють, як реагувати на його поведінку. Кажуть, що свавілля депутата СН на Волині Валерія Стернійчука та його команди вже перейшло всі межі.
“Ми багато допомагали на президентських виборах, на парламентських, як волонтери і мали надію на те, що всі разом змінимо країну. Але не так сталося, як гадалося.

Зараз Валерій почав формувати нібито списки на місцеві вибори. Ми звичайно відразу зателефонували, тим паче, що він це сказав у інтерв’ю, а не десь під парканом” – кажуть волонтери. “Займається Він цим разом з незрозумілим персонажем Ігорем Лісовським. Все би нічого, якби не було зухвальства і ціни за місце у списку.

  • Посада мера Луцька – 50 т доларів;
  • Посада мера міста обл значення – 30 т доларів;
  • Посада голови ОТГ – 20 т доларів (але не всіх, біля Луцька – 30);
  • Список обл ради – 20 т доларів, а до ОТГ – від 5 до 10 т доларів:

Плюс до цього ми ще маємо заплатити внесок, зробити самостійно передвиборчу кампанію та надалі виконувати вказівки Лісовського. Бо цей тип людина Павлюка (зі слів Валерія), а Павлюк “смотрящий” за виборами на Волині. А паралельно з цим, маємо підіграти і програти ці самі вибори, бо ми технічні кандидати на користь Палиці та його команди!” – саме такий відгук ми отримали після зустрічі з потенційними учасниками перегонів.

Це вже не просто ганьба, це якесь насилля над нами і повна зневага всіх Волинян. Чи може Валерія уже призначили головним вассалом у “палицько-волинській губернії?” Саме так вони між собою називають наш край!

Він ганьба і позор не лише партії і Президента, а Волині взагалі! Навіть немає слів, щоб зрозуміти чому саме Він депутат від Волині і чому ми дозволили таку ганьбу? Чекаємо.

Далі буде…

Чекаємо на розцінки від рівненського “білєтьора” Соломчука.

Джерело: телеграм-канал Темник Волині