Як доглядати за огірками, щоб плодоносили до жовтня

You are currently viewing Як доглядати за огірками, щоб плодоносили до жовтня

Липень — час огірків. Тому саме в цьому місяці важливо правильно і своєчасно підгодувати рослину. Особливо, потрібно це зробити, якщо хочете, щоб овоч плодоносив до жовтня. Таке можливо, незважаючи на те, що городники вже деякий час знімають урожай.

Як доглядати за огірками, щоб плодоносили до жовтня

Річ у тім, що ця рослина швидко забирає з ґрунту корисні речовини. Тому припиняти підживлювати ґрунт у жодному разі не можна. В кінці липня можна підгодувати овоч азотом.

Наприклад, розвести коров’як з водою в співвідношенні 1 до 1. Або зробити суміш з 10 літрів води і 1 ст. л. сечовини. Не зайвим буде підгодувати огірки золою — можна як сухою, так і у вигляді розчину.

Однак секретним засобом підживлення огірків в кінці липня стане гумат калію. Для такої підгодівлі потрібна 1 ст. л. речовини на відро води.

Збільшити зав’язі на огірках і поліпшити їх смак допоможе борна кислота. Два грами речовини потрібно розвести в 10 літрах води. Цим розчином можна обприскувати листя огірків або вносити під корінь. Однак робити це потрібно вранці або ввечері, коли температура повітря комфортна для овоча. Адже ця рослина не любить ні спеку, ні холод.

Джерело: rivne.media