Як працюють комунальні служби Рівного під час воєнного стан

You are currently viewing Як працюють комунальні служби Рівного під час воєнного стан

Комунальні підприємства міста працюють в штатному режимі. Адже житлово-комунальна сфера потребує постійного контролю та включеності.

Так, КП “Міськсвітло” Рівненської міської ради проводить роботи для зручності мешканців та благоустрою міста:

  • технічне обслуговування світлофорних об’єктів працівниками підприємства. А нещодавно працівники підприємства подбали і про чистоту та зовнішній вигляд світлофорів.
  • на Алеї кованих фігур провели монтаж світильника та відремонтували опору, оскільки вона була пошкодженою.
  • працівниками підприємства, в активному режимі виконуються ряд планових робіт, в тому числі заміна ламп світильників по вулицях Рівного.

Трест зеленого господарства проводить планове вивезення гілля та сміття, проводиться згрібання листя, підмітання доріжок, організовано санітарні дні. Основні роботи проводяться у парку Хіміків,   парку Молоді (Лебединка), сквері Українських добровольців, на вулицях Соборній, Коцюбинського, Набережній.

Міське ШЕУ працює в штатному режимі. Працівники комунального підприємства не можуть розпочати асфальтування і ямкові ремонти, бо ще не працює асфальтний завод. Найближчим часом завод має запрацювати і буде розпочато ямковий ремонт у різних мікрорайонах міста.

КАТП-1728 надалі продовжує безперебійно забезпечувати ваші оселі послугою вивозу побутових відходів. Підприємство звертається із проханням до споживачів, здійснити  оплату послуг за вивезення побутових відходів та дякує відповідальним громадянам, які це уже зробили.

Вистачає роботи у служби енергогосподарства: у місті тривають роботи по заміні кабелів 10 кіловольт. Цими кабелями струм надходить до тягових підстанцій, де напруга понижується до 600 вольт, необхідних для живлення контактної мережі КП “Рівнеелектроавтотранс”

Попри воєнний стан наші комунальники тримають місто в порядку, працюють над благоустроєм та забезпечення сталої життєдіяльності громади і вносять свій важливий внесок у перемогу!