Єдиний у світі браузер для геймерів Opera GX з’явився у Epic Games Store

You are currently viewing Єдиний у світі браузер для геймерів Opera GX з’явився у Epic Games Store

Opera GX з’явився в Epic Games Store, ставши першим браузером для геймерів, доступним у цифровому магазині. Завдяки таким унікальним функціям, як обмеження використання ОЗП, процесора та пропускної спроможності мережі, а також створеному спеціально для геймерів ігровому оформленню та адаптивній фоновій музиці, Opеra GX ідеально підійде гравцям у метавсесвіті Epic. Геймерам також доступний GX Corner – унікальна функція Opеra GX з календарем релізів ігор та ігровими новинами.

«З моменту запуску Epic Games Store стала «місцем сили» для онлайн-ігор та програм, надаючи геймерам широкий вибір програм для різних платформ. Наша мета в Opera – створювати найкращі інноваційні продукти, які люди вибирають для використання. Ця мета і призвела до створення Opera GX, браузера, який геймери вибирають через визначні функції та унікальний зовнішній вигляд. Пристрасть до надання широкого вибору споживачам та розвитку геймерської спільноти – це те, що поєднує Epic Games Store та Opera GX», – зазначила Аннет де Фрейтас, керівник відділу розвитку бізнесу Opera Gaming.

З адаптованим перевіреним та інноваційним веб-браузером Opеra GX компанія Opera змогла залишити свій слід у світі геймінгу. Opera GX забезпечує захоплюючий ігровий процес, бо є першим браузером із вбудованими Twitch, Discord та іншими соціальними сервісами. Браузер також підтримує динамічні світлові ефекти RGB на периферійних пристроях Razer та Corsair. Спільнота GX Discord є найбільшим сервером у технічній категорії та налічує 500 тис. учасників.

Цифровий магазин Epic Games Store, запущений у 2018 студією Fortnite, щомісяця надає доступ до ігор 62 млн геймерів. Opera GX доступний для завантаження для Windows та Mac в Epic Games Store за посиланням.

Нагадаю, Opera – провідний розробник інноваційних веб-технологій. Браузери, новинні продукти та продукти електронної комерції Opera вибирають сотні мільйонів користувачів у всьому світі.

Джерело: root-nation.com