Юрій Бутусов: Небувала подія в історії СБУ: полковника затримано за підозрою в організації замовного вбивства

You are currently viewing Юрій Бутусов: Небувала подія в історії СБУ: полковника затримано за підозрою в організації замовного вбивства

Полковник “Альфи” СБУ затриманий за підозрою в підготовці вбивства бригадного генерала СБУ начальника Главку СБ Андрія Наумова! У замовленні вбивства підозрюється колишній заступник голови СБУ Дмитро Нескоромний, його шукають і йому закритий виїзд з країни

Небувала подія в історії СБУ. За даними джерел Цензор.Нет в СБУ, сьогодні затриманий за підозрою в організації замовного вбивства полковник СБУ Андрій Расюк. На фото затримання Расюка. Нібито Расюк збирався передати гроші за вбивство не багато ні мало “правої руки” і одного голови СБУ Івана Баканова – начальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова, колишнього прокурора і чиновника, якому президент В. Зеленський через рік служби в СБУ нещодавно присвоїв звання бригадного генерала.

Не менш вражає, що за версією СБУ, замовником вбивства Наумова нібито виступав … Дмитро Нескоромний, полковник СБУ, який з 1 липня по 8 листопада 2019 го був призначений Зеленським заступником голови СБУ, а з 8 листопада по 13 березня 2020 го був першим заступником голови СБУ-начальником Головного управління по боротьбі з корупцією СБУ. Зараз він знаходиться в складі СБУ без посади.

Нескоромна розшукують, йому заборонено виїзд з України, як повідомляють джерела в Держприкордонслужбі.

Важко підібрати слова. По суті сьогодні керівництво СБУ заявило, що в в оточенні Баканова почалися відкриті кримінальні розборки між групами впливу.

Передумови для таких “бригадних” розборок виникли вже давно. Кожен підприємець, який займається експортом-імпортом товарів народного споживання, знає, що економічні підрозділи СБУ в великому масштабі здійснюють рекет і вимагання, по суті “кришують” тіньовий бізнес. На початку 2020 го року головним “вирішувало” був Нескоромний. Але за останній рік всі сфери тіньового бізнесу СБУ підім’яв під себе права рука і найближчий друг голови СБУ Івана Баканова Андрій Наумов. Так що підгрунтя скандалу очевидна.

Наумов зробив в СБУ просто запаморочливу кар’єру. Колишній прокурор, всього за рік служби він вперше в історії СБУ зробив своє скромне управління внутрішньої безпеки Головним управлінням – по суті найвпливовішою структурою в СБУ. Тепер будь-які питання по митниці, у кримінальних справах, все, що треба “повирішувати”, Баканов робить через Наумова. Наумов по суті став символом корупції та вседозволеності наближених до Зеленого і Баканова співробітників СБУ. Це тепер дуже багата людина, яка за своїм корупційного впливу набагато перевершив і Демчина і Семочко за минулої влади.

Замовні вбивства у керівництві – тепер СБУ докотилося вже і до такого? Не виключено, звичайно, що в ході корупційних розбірок і переділу сфер “доїння” бізнесу між Главком СБ і Главком До СБУ, Наумов розіграв цю історію для того щоб дискредитувати конкуруючу угруповання. І затримання Расюк – це просто спектакль для підкреслення власної значущості і незамінності в очах Зеленого і Баканова, які на такого роду піар добре реагують.

Нескоромний дійсно мав вельми одіозну репутацію, і був звільнений після серії скандалів вже при Зеленський. Але до кримінальних справ не дійшла – вирішили не чіпати, не псувати імідж собі, зняти з посади по-тихому, і ось до чого призвела безкарність “для своїх”. І ось зараз полковник СБУ вже звинувачується у вбивстві свого колеги, йому закрили виїзд. Подивимося в суді, чим закінчаться гучні звинувачення.

Втім, ті бізнесмени, яких Нескоромний “квитками”, навряд чи будуть переживати – тепер їм треба вирішувати всі питання з Наумовим.

Але ця історія вже зараз однозначно нам усім показує, що зараз при Баканова є головним завданням СБУ – боротьба за тіньові фінансові потоки, усунення конкурентів, в загальному, все що завгодно, крім реальних реформ, крім позбавлення СБУ від цих комерційних функцій, все що завгодно крім війни, крім реальних проблем безпеки. Нескоромна на один з вищих постів призначив Зеленський, і Наумова на один з вищих постів призначив Зеленський, відповідальність президента за ці кримінальні війни очевидна – це боротьба за великі тіньові гроші.

Джерело: www.obozrevatel.com

Фейсбук Юрія Бутусова