«За майбутнє», вона ж «За майбах» це партія яка належить Коломойському!

You are currently viewing «За майбутнє», вона ж «За майбах» це партія яка належить Коломойському!

Коломойський хоче закрити рота всім, хто стверджує, що “За майбутнє” – це його особиста партія, в яку він масово скуповує мерів і депутатів, як у Рівному мера Хомка і колишнього нардепа Вознюка, за вкрадені гроші платників податків! Вдумайтеся – люди олігарха і він особисто займаються підкупом мерів міст, дають їм гроші на виборчі кампанії, але говорити про це не можна!

Спроби Коломойського і його юристів змусити нас мовчати закінчилися нічим, так як правду не зупинити і вона завжди буде на боці чесних людей! Громадяни України повинні знати, що «За майбутнє», вона ж «За майбах» це партія яка належить Коломойському!

Окремо ми вдячні адміністрації Facebook за справедливе рішення про відмову одіозному олігарху в блокуванні наших сторінок.

Пан Коломойський, вам особисто хоч не прикро? Зізнайтеся чесно – хіба ви мріяли віддавати накази писати дрібні кляузи в фейсбук про те, що ваше ім’я дискредитує вашу ж партію!?

Давайте максимально поширювати цю публікацію! Не залишимо Коломойському жодного шансу залишитися в тіні власної партії! Нехай кожен громадянин знає, що “За майбутнє” – це “За майбах” дорівнює Коломойський!