Здобутки нардепа Віктора М’ялика

You are currently viewing Здобутки нардепа Віктора М’ялика

На фото – нардеп від Рівненщини Віктор М’ялик, який покриває чорта Авакова. М’ялик не простий депутат, а рекордсмен за кількістю задекларованих квартир. Він вказав, що володіє 158 (!!) квартирами в передмісті Києва.

Взагалі біографія М’ялика схожа на американську мрію. Вивчився на столяра, починав трудовий шлях різноробочим у колгоспі, потім став маляром, штукатуром…. Аж раптом заснував фірму, яка збудувала цілий житловий комплекс під Києвом. Всі збудовані квартири і сотні нежитлових приміщень записав на себе. В підсумку став доларовим мільйонером, їздить на двох Лексусах. Учіться!

Минулого року став депутатом, але ЖОДНОГО разу в стінах Ради не виступав. Зате, попри величезні статки, М’ялик скористався компенсацією за проїзд територією Україною. 22,5 тисяч грн на дорозі не лежать, так?

Але найцікавіше те, як голосує пан М’ялик. Він не тільки голосував за уряд з Аваковим, а й не підписав постанову про відставку “потужного” міністра. І це після Кагарлика і Броварів! Нормальний міністр з нормальною реформою поліції?

В протистоянні Коломойський vs Україна М’ялик став на бік олігарха. Що для такої людини дефолт? Хай вчителі, лікарі, малозабезпечені переймаються як зводити кінці з кінцями. М’ялику важливіше було, щоб Коломойський повернув розграбований банк. І байдуже, що Україна залишилась би без підтримки західних партнерів.

Окрім того, М’ялик захищав свого не менш зашквареного колегу по фракції Дубневича-молодшого і НЕ голосував за поверення покарання за незаконне збагачення. Цікаво, чому? Невже чогось боїться?

Джерело: Центр Протидії Корупції