Аліксійчук О. В. та Чаборай Ю. М. вимагали з очільника ДПС 300 тисяч

You are currently viewing Аліксійчук О. В. та Чаборай Ю. М. вимагали з очільника ДПС 300 тисяч

Як стало відомо з закритих джерел в структурі Служби Безпеки України, народний депутат України, обраний на виборчому окрузі №154, Аліксійчук Олександр Васильович через свого гаманця та бізнес- партнера Чаборая Юрія Миколайовича вимагав від виконуючого обов’язки начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Чуй Віталія Володимировича кошти у розмірі 300 тисяч доларів США за створення комфортних умов роботи у Рівненській області.

У випадку відмови в наданні названої суми народний депутат України Аліксійчук погрожував звільнити Чуй Віталія з займаної ним посади, заручившись підтримкою свого колеги, народного депутата,
обраного на виборчому окрузі №152, Ковальчука Олександра Володимировича (обіймає посаду заступника голови Комітету з питань податкової та митної політики ВРУ) та вищим керівництвом партії (мова йшла про голову партії «Слуга Народу» Корнієнко Олександра Сергійовича).

Зі слів Юрія Чаборая, головним куратором з призначення на посади у Рівненській області є народний депутат Аліксійчук Олександр Васильович за призначенням вищого керівництва у Києві. Організаційно підготовкою конкретних осіб до призначення на посади займається сам Юрій Чаборай, організовуючи так звані співбесіди. Ціль Юрія Чаборая – призначити на ключові посади обасті «своїх» людей, та очолити Рівненську обласну державну адміністрацію. Бажане він планує здійснити через кадрове послаблення позицій діючого голови Рівненської ОДА Коваля Віталія Станіславовича.