Apple Inc. придбала Mobeewave Inc. – стартап із технологією, яка може перетворити iPhone на мобільні платіжні термінали

You are currently viewing Apple Inc. придбала Mobeewave Inc. – стартап із технологією, яка може перетворити iPhone на мобільні платіжні термінали

Про це стверджують джерела Bloomberg.

Технологія Mobeewave дозволяє покупцям торкатися своєї кредитної картки чи смартфона на іншому телефоні для обробки платежу. Система працює з додатком і не потребує апаратного забезпечення, крім чіпа NFC, який мають iPhone з 2014 року.

У компанії заплатили близько 100 мільйонів доларів за стартап. У Mobeewave було десятки співробітників. Apple зберегла команду, яка продовжує працювати в Монреалі. Щоправда, Apple приховує деталі угоди. 

Apple зазвичай купує стартапи, щоб перетворити їх технологію на особливості своєї продукції. Apple додала Apple Pay в iPhone в 2014 році, що дозволяє користувачам оплачувати товари, приклавши екран до термінала в магазині. Минулого року компанія запустила власну кредитну карту – Apple Card. Інтеграція Mobeewave могла б дозволити iPhone приймати платежі без додаткового обладнання.

Це поставить Apple в більш пряму конкуренцію з Square Inc., провідним постачальником платіжного обладнання та програмного забезпечення для смартфонів і планшетів.