Apple розробляє Apple TV із вбудованими динаміками та камерою

You are currently viewing Apple розробляє Apple TV із вбудованими динаміками та камерою

Повідомляється, що Apple працює над низкою нових продуктів, які поєднують сильні сторони телевізійних приставок, преміум-аудіо та планшетів. За словами видання Bloomberg, компанія перебуває на початковій стадії розробки пристрою, що поєднує Apple TV з динаміком HomePod і камерою для здійснення відеодзвінків.

Про другий продукт відомо, що це має бути умовний iPad з вбудованою високоякісною акустичною системою. Подейкують, що Apple експериментує з розмішенням його на роботизованій руці, яка дозволить пристрою завжди бути «лицем до користувача».

Зрозуміло, що ніякої конкретики щодо випуску цих продуктів не існує. Вони взагалі можуть не побачити світ, як це було з безлічю інших продуктів компанії. Достатньо згадати бездротову зарядку Air Power, про яку Тім Кук не дуже полюбляє говорити.

Ми пам’ятаємо, що Apple нещодавно припинила продажі оригінальних розумних акустичних систем HomePod. Але фокус на більш розумних HomePod Mini та чутки про наступні продукти підказують нам, що компанія з Купертіно дуже уважно ставиться до концепції «розумного дому».

Головне, що потрібно розуміти — це відданість виробника ідеї захисту користувацьких даних. Якщо будь-який з цих продуктів побачить світ, немає жодних сумнівів, що Apple сконцентрує рекламну кампанію саме навколо цієї тези.

Джерело: root-nation.com